Scio testy Angličtina 2023

Zkouška Scio testy Angličtina testuje znalost anglického jazyka před vstupem na vysokou školu, ověřuje schopnost řešitele používat samostatně a přesně anglický jazyk. Ten je důležitým předpokladem ke zvládnutí vysokoškolského studia. Rozsah testu je vymezen obsahem středoškolského učiva anglického jazyka

Scio testy Anglický jazyk

Celkem v testu naleznete pět oddílů: Poslechčtení a porozumění textukomplexní cvičení, konverzace a gramatika. Test čítá celkem 60 úloh a k jejich řešení je přiděleno celkem 60 minut čistého času.

U každé otázky jsou zpravidla čtyři nabízené možnosti odpovědi, z nichž právě jedna je správná. Za špatně zodpovězenou otázku se třetina bodu odečítá, tipujte proto jen tehdy, když můžete s určitostí vyloučit alespoň jednu odpověď. Za nezodpovězenou úlohu řešitel bod nedostává ani o něj nepřichází. Za správnou odpověď je jeden bod přičten.

Test obsahuje také poslechový oddíl. Poslech je přehráván buď na vlastních CD přehrávačích, nebo na MP3 přehrávačích dodaných společností Scio. To záleží na konkrétních podmínkách toho či onoho termínu testu a na lokalitě.

Test z angličtiny se píše jen na některých termínech Národních srovnávacích zkoušek. Pro rok 2023 to budou termíny:

Termíny Scio AJ 2023

3. února 2024
2. března 2024
23. března 2024
1. května 2024

Vyzkoušejte si úlohy z testů Scio Angličtina

"My clothes were so dirty yesterday" said Jim. Jim said, that _____________ .

I have rewritten this story so could you please _______ it through?

Souhrn gramatiky

Připravili jsme pro vás souhrn gramatiky vhodný pro maturitní zkoušku nebo pro testy na úrovni vysokých škol. Úroveň souhrnu gramatiky se pohybuje mezi B1 a B2, takže pokud se připravujete na maturitu, může se vám stát, že narazíte na teorii, kterou ještě neznáte.

Odběr novinek = Testy zdarma

Logo Vzdělávací skupina a nakladatelství Scholastik
Matěj Vitouch
Lelekovice 755
664 31 Lelekovice
IČ: 06616828
Aplikace na Google play StoreDoustupné na App Store OSP Aplikacehuaweiappgallery
Logo platby visaLogo MastercardPlatební brána ComGateČeská pošta logoZásilkovna logo
Copyright © 2023 Scholastik s.r.o.