8. 11. 2020

Scio testy Zdarma

Kategorie: 

Obsah

Studijní plán na přijímačky
K úspěšné přípravě na přijímačky na VŠ ti poslouží studijní plán. Najdeš v něm vše, co potřebuješ k úspěchu – videa, rady, typy strategie a samozřejmě spousty řešených úloh.
CHCI NA VYSOKOU!
Čekají vás v tomto školním roce přijímací zkoušky na některou z vysokých škol? V tom případě vás s největší pravděpodobností čekají zkoušky od společnosti Scio, které využívá většina univerzit. Tento článek vám stručně představí, co to Scio testy jsou, taky vám ukáže některé způsoby, jak se dostat k těmto testům zdarma.

Stručné představení Scio testů

Nejčastějším typem testů, které vyžadují vysoké školy pro přijetí, jsou testy OSP Scio, které mají za úkol ověřit, zda je řešitel schopen kriticky uvažovat, umí pochopit význam textu, dokáže dobře numericky myslet a vyřešit logické úlohy. Na tento druh testu se nepotřebujete tolik učit speciální informace, data a jména, ale spíše se naučit správně myslet a rychle řešit typické úlohy. Podrobný popis tohoto testu naleznete zde.

Dalším velmi často požadovaným přezkoušením jsou testy ZSV Scio, které se zaměřují na všeobecný přehled v humanitních oborech. Naopak od testů OSP Scio  jsou tyto testy zaměřeny na schopnost řešitelů zapamatovat si velké množství jmen, dat a pojmů. Budou vás čekat otázky z psychologie, sociologie, filozofie, politologie, práva, evropské integrace, moderních politických dějin a ekonomie. Zde naleznete článek, který vám velmi podrobně popíše, co všechno vás při psaní testů ZSV Scio bude čekat.

Další možné testování, které společnost Scio nabízí, jsou testy z matematikyangličtiny a němčiny. Ty jsou ale využívány méně často.

Test OSP, Test ZSV

Kde najít Scio testy zdarma

Nyní, když už víte, co to Scio testy vůbec jsou, se můžeme přesunout na hlavní náplň tohoto článku – kde a jak najít tyto testy zdarma. Abyste se na ně připravili co nejlépe, budete muset vyzkoušet všechny typy úloh, které se ve vámi zvoleném testu nachází. To ale může být značný problém, jelikož oficiální učební pomůcky od společnosti Scio jsou poměrně finančně nákladné.

Jak tedy docílit toho, abyste získali co nejvíc úloh Scio testů zdarma?

1. Úlohy na našem webu

Zcela nejjednodušším řešením je zůstat přímo zde a vyzkoušet si úlohy, které jsme pro vás připravili na tomto webu. Autoři otázek jsou zkušení lektoři a zdatní návrháři designů úloh, takže můžete očekávat tu nejvyšší kvalitu testovacích otázek Scio testů.

Testovací otázky jsou rozděleny na jednotlivé druhy testů, ale také i na jednotlivé oddíly. Můžete si tedy natrénovat konkrétní typ úloh, který je pro vás nejtěžší, a také naopak vynechat ten, který vyřešíte mrknutím oka.

Pokud vás tento či příští rok čeká přijímací zkouška z testů OSP Scio, neváhejte příliš dlouho a začněte se připravovat co nejdříve, ať dosáhnete svého požadovaného percentilu! Všechny otázky z OSP Scio testů najdete zde. Pokud ale chcete trénovat přímo jen jeden oddíl, můžete využít těchto odkazů, které vás dovedou přímo k otázkám z verbálního oddílu a k otázkám z analytického oddílu.

Přijímací zkouška z testů ZSV Scio může být pro někoho jednodušší, ale i tak není dobré podcenit přípravu, protože soubor informací, které se budete muset naučit, je relativně velký. Scio testy zdarma najdete zde. Pokud budete chtít trénovat přímo některý oddíl, můžete využít přímo těchto odkazů – společnost a jedinecstát a právohospodářství a svět.

Angličtina a matematika

V neposlední řadě zde na webu najdete také Scio testy zdarma z oboru matematiky. V tomto testu jsou testovány matematické dovednosti řešitele v rozsahu osnov gymnázia. Tréninkem testových otázek zjistíte, která témata se objevují v testech nejčastěji. Zjistíte také jakým způsobem jsou otázky zadávány a jakým způsobem je řešit. Naši sbírku Scio testů zdarma najdete zde.

Pokud se hlásíte na vysokou školu, která vyžaduje pro přijetí úspěšné absolvování testů z angličtiny od společnosti Scio, nemusíte být smutní, že bychom pro vás neměli žádné úlohy na procvičení. Na našich stránkách najdete všechny druhy otázek, které se v testu můžou objevit. Stačí si jen vybrat, které otázky chcete procvičit – odkaz na všechny naleznete zde.

Scio testy zdarma, které můžete nalézt na tomto webu

2. Videa

Jako další zdroj vaší přípravy na Scio testy, která je k dispozici na tomto webu zcela zdarma, jsou naučná videa z kurzu OSP, jenž je vedený Markem Valáškem a Tomášem Ficzou. Máte k dispozici hned několik ukázkových videí, kde se dozvíte, jak řešit určité druhy příkladů, které se velmi často objevují v testech OSP Scio. Videa najdete na tomto odkazu. Pokud vás tento způsob učení zaujme, je možné si koupit plný přístup do videokurzu OSP. Tam se dozvíte veškerou teorii o testech OSP Scio. Podrobné informace a samotný nákup videokurzu můžete provést zde.

3. Newsletter

Našim cílem je skutečně pomoci studentům dostat se na jejich vysněné vysoké školy. Proto dáváme část své práce veřejně dostupnou pro všechny, kterým přijde vhod. Pokud vám už trénování na našich otázkách nebude stačit a budete se chtít skutečně otestovat, využijte této nabídky. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru svým e-mailem, obdržíte od nás sadu jednoho testu OSP zcela zdarma.

Váš e-mail u nás bude bezpečně uchován a budeme ho využívat jen k tomu, abychom vás informovali o novinkách v přijímacích řízeních na vysoké školy, o nových projektech a o nových možnostech, jak se dostat k dalším testům Scio zdarma. Pokud vás naše e-maily nebudou zajímat, můžete si je kdykoliv zrušit.

Chci testy Zdarma!

4. Kreativní alternativy pro přípravu na Scio testy zdarma

Poslední možnost, jak se dostat ke Scio testům zdarma, je prohledávat internetová zákoutí a servery jako Ulož.to. Pokud do vyhledávání serveru zadáte „Scio testy“, můžete objevit hned několik souborů, které vám pomůžou připravit se na přijímací řízení. Najdete zde například ukázku online kurzu OSP z roku 2020, různé ukázky testových otázek, či části z různých učebnic. Pozor na to, že soubory, takto nalezené v různých zákoutích internetu, mají často pochybné autory i kvalitu.

Placené varianty

Poté, co si projdete všechny dostupné zdroje Scio testů zdarma a stále si nebudete připadat dostatečně připravení, můžete sáhnout po některé z placených příprav. Dejte si však pozor, koho si vyberete a komu pošlete své peníze. Na internetu najdete mnoho různých společností, které se věnují přijímacím řízení na vysoké školy.

První na mysl vám jistě přijdou přípravné kurzy od společnosti Scio. Tyto kurzy mají zajisté své kvality. Finančně jsou ale celkem nákladné. Ostatní společnosti se velmi liší svými kvalitami – některé vás výborně naučí vše, co byste mohli potřebovat za přiměřenou cenu, a jiné vás využijí a za hodně peněz se vám nedostane odpovídající služby.

Lektoři webu Oscio a jejich spolupracovníci zaručeně patří do první skupiny těchto společností. Přípravě kurzů pro budoucí vysokoškoláky se věnují již několik let a patří mezi špičky v oboru. Nemusíte mít strach, že by nedokázali odpovědět na všechny vaše dotazy. Nabízíme vám již zmiňovaný videokurz OSP, který vám pomůže procvičit všechny typy úloh, lektoři vám vysvětlí ty nejlepší strategie. Videokurz má dohromady 12 hodin a dostanete k němu 85 vyřešených vzorových úloh. Více informací o tomto kurzu naleznete zde.

Studijní plán na Scio testy

Skvělou přípravu na OSP, ZSV a TSP přináší studijní plán, ve kterém najdete všechny potřebné a aktuální informace, poznámky a stovky řešených úloh. Studijní plán zahrnuje také desítky lekcí a videí, které vysvětlují testové strategie. Ke studijnímu plánu zdarma dostanete učebnici, kterou sepsali právě lektoři z webu Oscio. Obsah studijního plánu také naleznete v aplikaci dostupnou jak pro Android, tak iOS. Tam můžete procvičovat testové otázky, ať už jste kdekoli.

Autor článku
František R.

Kam dál

20. 12. 2023
Jak vypadají TSP v roce 2024

V akademickém roce 2023/2024 došlo ke klíčové změně v možnostech absolvování Testů studijních předpokladů neboli TSP – studenti mají nově možnost […]

31. 7. 2022
FVZ UO – Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

FVZ UO – základní informace FVZ UO neboli Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany sídlí v Hradci Králové. Na fakultě studují […]

1 2 3 13
Všechny články
za odběr novinek
Testy ZDARMA
OSP a ZSV Scio a TSP MUNI

Tento web je nezávislý a není přímo spojený se společností Scio ani s žádnou univerzitou.
Logo Vzdělávací skupina a nakladatelství Scholastik
Matěj Vitouch
Lelekovice 755
664 31 Lelekovice
IČ: 06616828
Neplátce DPH
Aplikace na Google play StoreDoustupné na App Store OSP Aplikacehuaweiappgallery
Logo platby visaLogo MastercardPlatební brána ComGateČeská pošta logoZásilkovna logo
Copyright © 2024 Scholastik s.r.o.