Často kladené otázky

Scio testy

Jaké testy budu muset absolvovat? 

Každá vysoká škola si sama určuje podobu přijímacího řízení. Přijímačky jsou pak často různé i pro jednotlivé obory jedné fakulty. Aktuální informace zjistíš přímo na stránkách vybrané školy. V případě nejasností napiš na studijní oddělení.

Jak se liší testy TSP MUNI a OSP Scio?

Testy TSP MUNI a OSP Scio jsou odlišné především v tom, kdo je vytváří a organizuje. TSP jsou testy Masarykovy univerzity a platí pouze na její vybrané fakulty, OSP pořádá společnost Scio a jsou uznávané na některých fakultách vysokých škol v ČR a SR. Liší se také struktura testu, typy úloh, čas na vypracování a způsob bodování. Scio také pořádá více termínů, zatímco TSP se píše pouze v jednom termínu.

Web o Scio testech - oscio.cz

Jedná se o oficiální stránky Scio?

Nejedná! Nejsme podpořeni ani schváleni společností Scio s.r.o. ani žádnou vysokou školou.

Jakou přípravu nabízíte?

Nabízíme přípravu na testy OSP Scio, ZSV Scio a TSP MUNI - a to jednak formou tištěných učebnic, které si můžeš zakoupit v knihkupectvích po celé ČR a i na Slovensku, a pak také formou studijních plánů. V nich najdeš řešené úlohy, videa, strategie a další materiály pro přípravu.

Jak vás můžu kontaktovat

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhej napsat na info@oscio.cz, kontaktovat nás můžeš i prostřednictvím našeho instagramového účtu.

Jak zrušit předplatné studijního plánu?

Ve svém účtu klikni na tlačítko předplatné, vyber konkrétní studijní plán a pak klikni na tlačítko ukončit nebo zrušit.

Tištěné učebnice

Kde najdu opravy a aktualizace učebnic?

Na stránce https://oscio.cz/aktualizace/. Pokud najdeš jinou chybu nebo si nejsi jistý/á správností našich materiálů, napiš nám na info@oscio.cz.

Jak můžu získat tištěnou učebnici?

Tištěnou učebnici získáš zdarma k roční verzi našeho studijního plánu. Pokud máš zájem o jednu z našich učebnic, ale nechceš studijní plán, můžeš ji zakoupit v nejbližším knihkupectví.

Jak zaregistrovat účtenku za tištěnou učebnici?

Účtenku zaregistruješ jednoduše na našem webu zde. Budeš k tomu potřebovat účtenku či fakturu za učebnici. Pokud doklad nemáš, napiš nám na info@oscio.cz.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Pokud se nedostaneš na svou vysněnou školu, napiš nám a vrátíme ti peníze. Nemusíš nic dokazovat ani posílat rozhodnutí o nepřijetí, bude nám stačit tvoje slovo.
Odběr novinek = Testy zdarma

Logo Vzdělávací skupina a nakladatelství Scholastik
Matěj Vitouch
Lelekovice 755
664 31 Lelekovice
IČ: 06616828
Aplikace na Google play StoreDoustupné na App Store OSP Aplikacehuaweiappgallery
Logo platby visaLogo MastercardPlatební brána ComGateČeská pošta logoZásilkovna logo
Copyright © 2023 Scholastik s.r.o.