Často kladené otázky

Jak zruším předplatné studijního plánu?

Ve svém profilu klikni v nabídce na tlačítko Více a vyber sekci Předplatné. Po zvolení studijního plánu, který chceš spravovat, stačí kliknout na Ukončit.
Pokud jsi studijní plán koupil na Apple Store, postupuj podle návodu zde.
Pokud jsi studijní plán koupil na Google Play, postupuj podle návodu zde.
Spravovat předplatné

Scio testy

Jaké testy budu muset absolvovat? 

Každá vysoká škola si sama určuje podobu přijímacího řízení. Přijímačky jsou pak často různé i pro jednotlivé obory jedné fakulty. Aktuální informace zjistíš přímo na stránkách vybrané školy. V případě nejasností napiš na studijní oddělení.

Jak se liší testy TSP MUNI a OSP Scio?

Testy TSP MUNI a OSP Scio jsou odlišné především v tom, kdo je vytváří a organizuje. TSP jsou testy Masarykovy univerzity a platí pouze na její vybrané fakulty, OSP pořádá společnost Scio a jsou uznávané na některých fakultách vysokých škol v ČR a SR. Liší se také struktura testu, typy úloh, čas na vypracování a způsob bodování. Scio také pořádá více termínů, zatímco TSP se píše pouze v jednom termínu.

Web o Scio testech - oscio.cz

Jedná se o oficiální stránky Scio?

Nejedná! Nejsme podpořeni ani schváleni společností Scio s.r.o. ani žádnou vysokou školou.

Jakou přípravu nabízíte?

Nabízíme přípravu na testy OSP Scio, ZSV Scio a TSP MUNI - a to jednak formou tištěných učebnic, které si můžeš zakoupit v knihkupectvích po celé ČR a i na Slovensku, a pak také formou studijních plánů. V nich najdeš řešené úlohy, videa, strategie a další materiály pro přípravu.

Jak vás můžu kontaktovat

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhej napsat na info@oscio.cz, kontaktovat nás můžeš i prostřednictvím našeho instagramového účtu.

Tištěné učebnice

Kde najdu opravy a aktualizace učebnic?

Na stránce https://oscio.cz/aktualizace/. Pokud najdeš jinou chybu nebo si nejsi jistý/á správností našich materiálů, napiš nám na info@oscio.cz.

Jak můžu získat tištěnou učebnici?

Tištěnou učebnici získáš zdarma k roční verzi našeho studijního plánu. Pokud máš zájem o jednu z našich učebnic, ale nechceš studijní plán, můžeš ji zakoupit v nejbližším knihkupectví.

Jak zaregistrovat účtenku za tištěnou učebnici?

Účtenku zaregistruješ jednoduše na našem webu zde. Budeš k tomu potřebovat účtenku či fakturu za učebnici. Pokud doklad nemáš, napiš nám na info@oscio.cz.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Pokud se nedostaneš na svou vysněnou školu, napiš nám a vrátíme ti peníze. Nemusíš nic dokazovat ani posílat rozhodnutí o nepřijetí, bude nám stačit tvoje slovo.
za odběr novinek
Testy ZDARMA
OSP a ZSV Scio a TSP MUNI

Tento web je nezávislý a není přímo spojený se společností Scio ani s žádnou univerzitou.
Logo Vzdělávací skupina a nakladatelství Scholastik
Matěj Vitouch
Lelekovice 755
664 31 Lelekovice
IČ: 06616828
Neplátce DPH
Aplikace na Google play StoreDoustupné na App Store OSP Aplikacehuaweiappgallery
Logo platby visaLogo MastercardPlatební brána ComGateČeská pošta logoZásilkovna logo
Copyright © 2024 Scholastik s.r.o.