Menu Zavřeno
Elektronická a tištěná učebnice OSP Scio

Co musí splňovat kvalitní příprava

Student, který se chce připravit na příjímací zkoušky (ať už Scio testy, TSP MU nebo jiné) má k dispozici mnoho různých kurzů a elektronických nebo i tištěných publikací. Co si ale vybrat?
Při výběru, komu svěříte svoji důvěru, si dávejte pozor zejména na následující faktory.

Odpovídající cena

Cena je asi to první, na co se většina z nás podívá. Nehlídejte ale nikdy pouze cenu. Soustřeďte se také na to, co za Vaše peníze dostanete. Pamatujte, že levnější produkt neznamená vždy horší. Stejně jako dražší příprava nemusí znamenat Váš vyšší percentil. Některé společnosti si mohou za stejnou kvalitu účtovat několikanásobnou cenu. Než si tedy přípravu zakoupíte, je dobré porozhlédnout se i jinde a zjistit co nabízí ostatní.

Aktuálnost

Aktuálnost je důležité pohlídat si hlavně, když chcete volit jako způsob přípravy tištěné knihy nebo publikace. Testy OSP se mění a vyvíjí. Pokud tedy zakoupíte starší materiály, tak můžete být nemile překvapeni. Skutečné Scio testy totiž mohou vypadat jinak, než jste se domnívali při přípravě.

Záruky

K některým produktům dostanete záruku vrácení peněz. Zhodnoťte sami, jestli je pro Vás směrodatná. Někdy ji můžete uplatnit v případě jakékoliv nespokojenosti, jindy pouze při nepřijetí na školu. Výhodou první možnosti je, že když Vám nebude daná příprava vyhovovat, tak si jednoduše necháte vrátit peníze a zkusíte něco jiného. Naopak pokud je možné záruku uplatnit pouze při nepřijetí a zjistíte, že Vám nevyhovuje, tak si stejně pravděpodobně budete shánět přípravu jinou a doufat, že ta Vám bude vyhovovat lépe. Může se tak stát, že budete zbytečně platit dvakrát.

Hodnocení studentů

Velkou pomocí může být také to, jak daný produkt nebo službu hodnotí jednotliví studenti. Pokud se například díváte v knihkupectví na příručku testů OSP, tak není vůbec od věci vzít chytrý telefon a přečíst si na internetu recenze skutečných čtenářů. Pokud vybíráte produkt na internetu, tak by měly být nějaké recenze nebo zkušenosti s produktem přímo u něj. Jestli tomu tak není, už tato samotná skutečnost může být podezřelá.

Pokud zvolíte přípravu, které splňuje všechny tyto aspekty, tak výrazným způsobem minimalizujete riziko, že své volby budete později litovat.

Posted in Články, OSP

Test OSP a test ZSV ZDARMA!

Pro odběratele novinek jako dárek.