Menu Zavřeno

Prémiový účet

Pokud jste si koupili učebnici OSP, tak máte přístup i k prémiovému účtu. Ten Vám zpřístupní všechny úlohy na tomto serveru a umožní Vám přístup k testům. Dostanete také plný přístup k aplikaci na trénování OSP pro Android. V tomto návod si ukážeme jak na to.

Přihlášení a můj účet

Pro přihlášení použijte tlačítko v pravém horním rohu. 

Jako přihlašovací údaje zadejte Váš e-mail a heslo, které jste si zvolili při zadání objednávky. 

Pokud jste heslo zapomněli, můžete si nechat zaslat nové na stránce http://www.oscio.cz/muj-ucet/lost-password/

Úlohy a testy

Úlohy se Vám zpřístupní mezi ostatními úlohami na serveru http://www.oscio.cz/scio-testy/osp/ulohy/.

Pokud chcete řadit úlohy dle jejich typu, tak můžete zde http://www.oscio.cz/ulohy-dle-typu-1/.

Nezapomeňte, že musíte být pořád přihlášení.

V rámci prémiového účtu máte přístup ke generovaným testům OSP a k percentilovému testu. U všech testu Vám ubíhá čas a strhávají se body za špatné odpovědi.

Výsledky Vašich testů můžete vidět v nástěnce na stránce můj účet http://www.oscio.cz/muj-ucet/.

Generovaný test

Generovaný test se poskládá z náhodných úloh v naší databázi tak, aby strukturou odpovídal testům OSP od společnosti Scio. Díky tomu si můžete těchto testů vyzkoušet libovolný počet a žádné dva nebudou stejné.
(Může se ale stát, že se v nich budou opakovat některé úlohy.)

Tyto testy se od ostrých OSP testů mohou mírně lišit počtem úloh, strukturou nebo obtížností (problémy s univerzálností scriptu). Věříme ale, že Vám pomohou seznámit se se strukturou testů OSP.

Protože každý takto generovaný test je originál, tak ve vyhodnocení neuvidíš percentil, ale jen porovnání správných a tvých odpovědí.

Test s percentilem

Test s percentilem obsahuje zcela nové úlohy, které nenajdete mezi ostatními úlohami k procvičení. Úlohy jsou pevně dané a struktura, počet otázek i čas na vyplnění přesně odpovídají ostrým testům OSP od společnosti Scio.

Po vyplnění se Vám zobrazí percentil, který odpovídá tomu u Národních srovnávacích zkoušek.

Test obsahuje 66 úloh, ale pozor na značení: úlohy s hledáním synonym a antonym se vyhodnocují podle testů SCIO, tedy musíte mít „obě“ úlohy ke větě dobře, aby byl započítán bod. Scio testy je značí A-J, my zde používáme šablonu pro všechny úlohy, takže je zde 2x A-E, nicméně vyhodnocení je stejné.

Váš výsledek se započítává do databáze řešení testu, a tak ovlivňuje percentil dalším uživatelům.

Aplikace na trénování OSP

Aplikace je v současnosti k dispozici pro Android a můžete si ji stáhnout na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.oscio.oscioosp&hl=cs.

Po stažení se přihlašte pomocí Vašich údajů v menu v levém horním rohu. Poté kliknete na tlačítko stáhnout úlohy. Celý obsah aplikace je poté k dispozici offline.

Test OSP a test ZSV ZDARMA!

Pro odběratele novinek jako dárek.