Menu Zavřeno

Scio testy Zdarma

Čekají vás v tomto školním roce přijímací zkoušky na některou z vysokých škol? Tak v tom případě vás s největší pravděpodobností čekají zkoušky od společnosti SCIO, které využívá většina univerzit. Tento článek vám stručně představí, co to SCIO testy jsou, a hlavně vám ukáže některé způsoby, jak se dostat ke SCIO testům zdarma.

Stručné představení SCIO testů

Nejčastějším typem testů, které vyžadují vysoké školy pro přijetí, jsou testy OSP SCIO, které mají za úkol ověřit, zda je řešitel schopen kriticky uvažovat, umí pochopit význam textu, dokáže dobře numericky myslet a vyřešit logické úlohy. Na tento druh testu se nepotřebujete tolik učit speciální informace, data a jména, ale spíše se naučit správně myslet a rychle řešit typické úlohy. Podrobný popis tohoto testu naleznete zde.

Dalším velmi často požadovaným přezkoušením jsou testy ZSV SCIO, které se zaměřují na všeobecný přehled v humanitních oborech. Naopak od testů OSP SCIO jsou tyto testy zaměřeny na schopnost řešitelů zapamatovat si velké množství jmen, dat a pojmů. Budou vás čekat otázky z psychologie, sociologie, filozofie, politologie, práva, evropské integrace, moderních politických dějin a ekonomie. Zde naleznete článek, který vám velmi podrobně popíše, co všechno vás při psaní testů ZSV SCIO bude čekat.

Další možné testování, které společnost SCIO nabízí, jsou testy z matematiky, angličtiny a němčiny. Ty jsou ale využívány méně často. 

Kde najít Scio testy zdarma

Nyní, když už víte, co to SCIO testy vůbec jsou, se můžeme přesunout na hlavní náplň tohoto článku – kde a jak najít SCIO testy zdarma. Abyste se na SCIO testy připravili co nejlépe, budete muset vyzkoušet všechny typy úloh, které se ve vámi zvoleném testu nachází. To ale může být značný problém, jelikož oficiální učební pomůcky od společnosti SCIO jsou poměrně finančně nákladné.

Jak tedy docílit toho, abyste získali co nejvíc úloh SCIO testů zdarma?

1. Úlohy na našem webu

Zcela nejjednodušším řešením je zůstat přímo zde a vyzkoušet si úlohy, které jsme pro vás připravili na tomto webu. Autoři otázek jsou zkušení lektoři a zdatní návrháři designů úloh, takže můžete očekávat tu nejvyšší kvalitu testovací otázek SCIO testů.

Testovací otázky jsou rozděleny na jednotlivé druhy testů, ale také i na jednotlivé oddíly. Můžete si tedy natrénovat konkrétní typ úloh, který je pro vás nejtěžší, a také naopak vynechat ten, který vyřešíte mrknutím oka.

Pokud vás tento či příští rok čeká přijímací zkouška z testů OSP SCIO, tak neváhejte příliš dlouho a začněte se připravovat co nejdříve, ať dosáhnete svého požadovaného percentilu! Všechny otázky z OSP SCIO testů najdete zde. Pokud ale chcete trénovat přímo jen jeden oddíl, tak můžete využít těchto odkazů, které vás dovedou přímo k otázkám z verbálního oddílu a k otázkám z analytického oddílu.

Přijímací zkouška z testů ZSV SCIO může být pro někoho jednodušší, ale i tak není dobré podcenit přípravu, protože soubor informací, které se budete muset naučit, je relativně velký. SCIO testy zdarma najdete zde. Pokud budete chtít trénovat přímo některý oddíl, tak můžete využít přímo těchto odkazů – společnost a jedinec, stát a právo, hospodářství a svět.

Angličtina a matematika

V neposlední řadě zde na webu najdete také Scio testy zdarma z oboru matematiky. V tomto testu jsou testovány matematické dovednosti řešitele v rozsahu osnov gymnázia. Tréning testových otázek vám zajistí, že se naučíte, která témata se objevují v testech nejčastěji. Zjistíte také jakým způsobem jsou otázky zadávány a jakým způsobem je řešit. Naši sbírku SCIO testů zdarma najdete zde.

Pokud se hlásíte na vysokou školu, která vyžaduje pro přijetí sepsání testů z angličtiny od společnosti SCIO, tak nemusíte být smutní, že bychom pro vás neměli žádné úlohy na procvičení. Na našich stránkách najdete všechny druhy otázek, které se v testu můžou objevit. Stačí si jen vybrat, které otázky chcete procvičit – odkaz na všechny naleznete zde.

Scio testy zdarma, které můžete nalézt na tomto webu

2. Videa

Jako další zdroj vaší přípravy na SCIO testy, která je k dispozici na tomto webu zcela zdarma, jsou naučná videa z kurzu OSP, který je vedený Markem Valáškem a Tomášem Ficzou. Najdete hned několik ukázkových videí, kde se dozvíte, jak řešit určité druhy příkladů, které se velmi často objevují v testech OSP SCIO. Tato videa najdete na tomto odkazu. Pokud vás tento způsob učení zaujme, je možné si koupit plný přístup do videokurzu OSP. Tam se dozvíte veškerou teorii o testech OSP SCIO. Podrobné informace a samotný nákup videokurzu můžete provést zde.

3. Newsletter

Našim cílem je skutečně pomoci studentům dostat se na jejich vysněné vysoké školy. Proto dáváme část své práce veřejně dostupnou pro všechny, kterým přijde vhod. Pokud vám už trénování na našich otázkách nebude stačit a budete se chtít skutečně otestovat, tak využijte této nabídky. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru svým emailem, tak od nás obdržíte sadu jednoho testu OSP zcela zdarma.

Váš e-mail u nás bude bezpečně uchován a budeme ho využívat jen k tomu, abychom vás informovali o novinkách v přijímacích řízeních na vysoké školy, o nových projektech a o nových možnostech, jak se dostat k dalším testům SCIO zdarma. Pokud vás naše e-maily nebudou zajímat, můžete si je kdykoliv zrušit.

K newsletteru se můžete přihlásit přímo na hlavní stránce oscio.cz – kolonku pro přihlášení naleznete zcela na konci stránky.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte jeden test OSP a jeden test ZSV jako dárek. 

4. Kreativní alternativy pro přípravu na Scio testy zdarma

Poslední z možností, jak se dostat ke SCIO testům zdarma, je prohledávat internetová zákoutí a servery jako Ulož.to. Pokud do vyhledávání serveru zadáte „SCIO testy“, tak můžete objevit hned několik souborů, které vám pomůžou připravit se na vaše přijímací řízení. Najdete zde například ukázku online kurzu OSP z roku 2020, různé ukázky testových otázek, či části z různých učebnic. Pozor na to, že soubory, takto nalezené v různých zákoutích internetu, mají často pochybné autory i kvalitu. Dejte si také velký pozor na pochybnou kvalitu takových materiálů.

Placené varianty

Poté, co si projdete všechny dostupné zdroje SCIO testů zdarma a stále si nebudete připadat dostatečně připravení, tak můžete sáhnout po některé z placených příprav. Dejte si však pozor, koho si vyberete a komu pošlete své peníze. Na internetu najdete mnoho různých společností, které se věnují přijímacím řízení na vysoké školy.

První na mysl vám jistě přijdou přípravné kurzy od společnosti SCIO. Tyto kurzy mají zajisté své kvality. Finančně jsou ale celkem nákladné. Ostatní společnosti se velmi liší svými kvalitami – některé vás výborně naučí vše, co byste mohli potřebovat za přiměřenou cenu, a jiné vás využijí a za hodně peněz se vám nedostane odpovídající služby.

Lektoři webu Oscio a jejich spolupracovníci zaručeně patří do první skupiny těchto společností. Přípravě kurzů pro budoucí vysokoškoláky se věnují již několik let a patří mezi špičky v oboru. Nemusíte mít strach, že by nedokázali odpovědět na všechny vaše dotazy. Nabízíme vám již zmiňovaný videokurz OSP, který vám pomůže procvičit všechny typy úloh a lektoři vám vysvětlí ty nejlepší strategie. Videokurz má dohromady 12 hodin a dostanete k němu 85 vyřešených vzorových úloh. Více informací o tomto kurzu naleznete zde.

Učebnice na Scio testy OSP

OSP učebnice na Scio testy v tištěné a elektronické verzi

Od 329 Kč

Dalším pomocníkem ve vaší přípravě na testy SCIO je učebnice OSP, kterou sepsali právě lektoři z webu OSCIO a které se prodalo více než 2000 výtisků. Najdete v ní vždy aktuální informace k současnému školnímu roku, více než 600 úloh s vysvětlením a tři kompletní testy s vyhodnocením. Jako bonus k učebnici dostanete ještě dvoudenní online kurz zdarma a aplikaci na Android i iOS, kde můžete procvičovat testové otázky ať už jste kdekoli.

Posted in OSP, TSP, ZSV

Test OSP a test ZSV ZDARMA!

Pro odběratele novinek jako dárek.