Oscio.cz | Web o Scio testech | Logo
Scio testy zdarma, které můžete nalézt na tomto webu

3. Newsletter

Našim cílem je skutečně pomoci studentům dostat se na jejich vysněné vysoké školy. Proto dáváme část své práce veřejně dostupnou pro všechny, kterým přijde vhod. Pokud vám už trénování na našich otázkách nebude stačit a budete se chtít skutečně otestovat, využijte této nabídky. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru svým e-mailem, obdržíte od nás sadu jednoho testu OSP zcela zdarma.

Váš e-mail u nás bude bezpečně uchován a budeme ho využívat jen k tomu, abychom vás informovali o novinkách v přijímacích řízeních na vysoké školy, o nových projektech a o nových možnostech, jak se dostat k dalším testům Scio zdarma. Pokud vás naše e-maily nebudou zajímat, můžete si je kdykoliv zrušit.


4. Kreativní alternativy pro přípravu na Scio testy zdarma

Poslední možnost, jak se dostat ke Scio testům zdarma, je prohledávat internetová zákoutí a servery jako Ulož.to. Pokud do vyhledávání serveru zadáte „Scio testy“, můžete objevit hned několik souborů, které vám pomůžou připravit se na přijímací řízení. Najdete zde například ukázku online kurzu OSP z roku 2020, různé ukázky testových otázek, či části z různých učebnic. Pozor na to, že soubory, takto nalezené v různých zákoutích internetu, mají často pochybné autory i kvalitu.

Scholastik s.r.o.
Lelekovice 755
664 31 Lelekovice
IČ: 14130823
DIČ: CZ14130823
info@oscio.cz
+420 773 085 038
Toto není oficiální web společnosti Scio s.r.o. ani Masarykovy univerzity.